O FIRMIE

Naszą działalność związaną z kryciem dachów i szeroko pojętymi usługami dekarskimi rozpoczęliśmy w 2003 roku.  Od tego czasu minęło już kilkanaście lat, a my ciągle z pasją tworzymy nowe dachy dla naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy jednak współpracujemy ze Zleceniodawcami z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo, więc oferujemy także usługi ciesielskie. Przygotowywaliśmy więźby dachowe oraz podbitki pod różnego rodzaju konstrukcje i płaszczyzny.

 

Nasza praca wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także wyobraźni przestrzennej oraz precyzji. Przecież dach ma być nie tylko zwieńczeniem i zabezpieczeniem budynku, ale także podkreśleniem jego wizualnych walorów.

 

Nasi wykonawcy to specjaliści najwyższej klasy, świadczą o tym opinie naszych Klientów oraz certyfikaty i świadectwa ukończonych kursów i szkoleń. Fachowość i terminowość wykonywanych usług są naszą domeną, dlatego warto nam zaufać.
Na terenie województwa posiadamy tartak, z którego pozyskujemy materiał drzewny. Dobrej jakości drewno budowlane jest podstawą udanych konstrukcji.

 

Ceny naszych usług są uzależnione od zakresu i trudności wykonywanych zadań. Staramy się być konkurencyjni na rynku. Na etapie projektu chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania oraz pomożemy obliczyć potrzeby materiałowe. Posiadamy niezbędne maszyny i narzędzia do kompleksowej obsługi naszych Klientów.
Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych usługami dekarskimi i ciesielskimi.